Přejít k obsahu

Teambuilding a adrenalin

O nás

Zajímá vás, s kým se potkáte na Zvíkovském mostě? Můžete se setkat s lidmi z pestré škály oborů, ale především se studenty – s budoucími pedagogy, novináři nebo záchranáři a lékaři. Jsme tým různorodých lidí, které spojuje nadšení pro věc. Zakládáme si na udržování přátelské a příjemné atmosféry pro každého zvíkovského skokana, ovšem na prvním místě je pro nás samozřejmě vaše bezpečnost.

Naše vizitka

Budiž nám vizitkou dlouhý zástup spokojených skokanů. Zeptejte se ve svém okolí – jestli někdo zažil bungee jump z mostu, bylo to pravděpodobně u nás na Zvíkově. K.I. Bungee Jump je totiž zakladatelem a průkopníkem bungee jumpingu v Čechách a na Zvíkovském mostě skáčeme již od roku 1993.

Zkušenosti

Každý náš instruktor byl odborně vyškolen a většina má již několikaletou praxi přímo v provozu na mostě. Instruktoři si sami také vyzkoušeli všechny možné i na první pohled nemožné skoky na bungee laně. Kromě toho máme zkušenosti z oblasti horolezení, lanových aktivit a adrenalinových sportů.

Jsou mezi námi i lidé, kteří prošli fotografickými kurzy nebo se aktivně věnují audiovizuální tvorbě, takže i do foto/video dokumentace skoku, která doprovází samotný zážitek, se snažíme vnést profesionální úroveň.