Přidat k oblíbeným | Kontakty | Bungee - časté dotazy česká verze  english version

Informace o nás »  Kdo jsme?

Jsme tým různorodých lidí, kteří mají zkušenost z mnoha oborů. Snažíme se být dokonale připraveni, abychom vám mohli předvést stoprocentní a kvalitní práci. Každý z nás se věnuje svému oboru a společně dokážeme vytvořit a zprodukovat i na první pohled nesplnitelnou akci. Při přípravě každého originálního programu spolupracujeme s mnoha osobnostmi a odborníky z oblasti sportu, psychologie a medicíny. V Česku i na Slovensku působíme s úspěchem a bezpečnostním kreditem už od roku 1993. Jednotlivé akce zajišťujeme po dohodě s klientem a smluvní pojišťovnou - více o průběhu zakázky.

Televizní zkušenosti

Máme za sebou také bohatou praxi při tvorbě a realizaci adrenalinových aktivit v úspěšných televizních pořadech Extravýzva, Extrém, Přežít, Letadlo, West Extradávka nebo Big Brother, které byly a jsou s úspěchem vysílány na českých i slovenských televizních stanicích.

Naše vizitka

Za dobu své činnosti prošli naši instruktoři nejen kvalitní fyzickou průpravou (horolezectví, potápění, parašutismus), ale i psychologickými kurzy. Zejména však čerpají ze zkušeností pro organizování sportovních akcí.

Budiž nám vizitkou reference od firem, pro které jsme realizovali teambuilding jako kompletní servis všech programů (ubytování, občerstvení, denní a večerní program, foto a video postprodukce), anebo kde jsme se podíleli jako organizátoři sportovní produkce. Kompletní přehled referencí naleznete na této stránce.

Náš tým

Profilům členů našeho týmu jsme věnovali samostatnou stránku.

 

Máte další dotazy?

Autoskla Sázková kancelář BWIN.com knihy