Přidat k oblíbeným | Kontakty | Bungee - časté dotazy česká verze  english version

Firemní akce  »  Večerní programy

večerní akce Naše večerní akce si opravdu užijete

Do této kategorie relaxačních a oddychových programů patří návštěva stylového vinného sklípku na jižní Moravě, spojená s řízenou degustací, odborným výkladem a následně pak volnou zábavou ve sklípku. K dokreslení příjemné atmosféry využíváme i živou muziku (cimbálová muzika, harmonika). Stále větší oblibu si získávají i cyklistické vinné programy, které pořádáme v jarním a letním období po stezkách a vinných sklepech nádherného Národního parku Podyjí u Znojma.

 

Soutěž Chcete být melounářem?

Jedná se o opravdové soutěžení ve vědomostech z různých oborů. To vše s "věrnou kulisou" světově známé a oblíbené soutěže Chcete být milionářem. Do soutěže, která se hraje o melouny, si zadavatel může zvolit i velmi hodnotné a zajímavé ceny zvyšující motivaci a napětí soutěžících. Výběr otázek je také velmi variabilní, neboť můžeme zařadit do soutěže i dodané vnitrofiremní informace.

Soutěž Proměna

V této soutěži mají týmy omezený časový limit a "různé" prostředky na to, aby dobrovolníka nebo dobrovolníky ze svého středu totálně proměnili. O zábavu a kreativitu je v tomto případě postaráno.

Fotografie

 

Zaujala vás tato aktivita?

Autoskla Sázková kancelář BWIN.com knihy