Přidat k oblíbeným | Kontakty | Bungee - časté dotazy česká verze  english version

Firemní akce  »  Soutěže

Vyprodukujeme vám na klíč soutěž pro vaše zákazníky, partnery nebo zaměstnance. Soutěžní programy kromě důrazu na týmovou práci podporují soutěživost, zároveň pomocí zážitkových technik mohou působit jako skvělý marketingový nástroj. Po programu s námi zákaznící nebo partneři na vaši firmu opravdu nezapomenou.

 

Ostrov pokladů

Cornštějn Účastníci Ostrova pokladů

Pro slovenskou Coca-Colu jsme na klíč produkovali spotřebitelskou soutěž, jejíž vyvrcholení bylo na ostrově v dalekých Filipinách. Pro společnost, která hledá netradiční místo a exkluzivní náplň, je tento program jako stvořený.

Ostrov vlastní člověk, který před několika lety našel potopenou Galéru i s pokladem. Za část nálezného vybudoval nedaleko filipínských břehů ostrov, který je doslova rájem pro špičkový zahraniční program. Ubytování i strava je na skvělé úrovni uprostřed palem a divoké přírody.

Kapacita je omezena, takže na ostrově je většinou skupina lidí sama. Dostanete se k němu jen na originálním katamaránu, který čeká pouze na vás. Kromě průzračného moře a úchvatné přírody jsou okolo ostrova doslova perly v podobě zajímavých míst, vedoucí k ještě zajímavějším aktivitám. Potápění v korálech je samozřejmostí. Výlet pralesem do tajemných jeskyní, nebo lanové dráhy v korunách stromů, je nemalým překvapením. Přesuny na další přilehlé ostrovy a jízda po vnitřních teplých sladkovodních pramenech, se stává neskutečným zážitkem.

Fotografie

Videozáznam

 

Zaujala vás tato aktivita?

Autoskla Sázková kancelář BWIN.com knihy