Přidat k oblíbeným | Kontakty | Bungee - časté dotazy česká verze  english version

Bungee jumping, swing jump a fly fox » Zvíkov

Zvíkovský mostna Vltavě Zvíkovský most na Vltavě

Již od roku 1993 provozujeme ze Zvíkovského mostu skoky na gumovém laně pro širokou veřejnost. S trochou nadsázky by se dalo říci, že jsme zakladatelé a průkopníci bungee jumpingu v Čechách! Možná, že i Vy patříte do dlouhého seznamu Zvíkovských „skokanů“, kteří prošli rukama našich vyškolených instruktorů. O kvalitách školení svědčí i fakt, že někteří naši instruktoři po získání zkušeností u nás začali svojí vlastní dráhu bungee jumpingu a nabízejí taktéž skoky na gumových lanech.

Jenže, ať vyzkoušíte bungee jumping kdekoli jinde, vždy se přesvědčíte o tom, že Zvíkovský most má v sobě jakési nepopsatelné kouzlo – kouzlo, o kterém se vám bude i zdát. Nevěříte? Přijeďte a uvidíte!

Cena skoku

1000,- Kč — Klasický skok, úvaz za nohy, nebo prsní postroj.

1000,- Kč — Swing jump » více o Swing jumpu

1900,- Kč — Fly Fox » více o Fly Foxu

1400,- Kč — Skok s kontaktem do vody. Nabízíme pouze za příznivých podmínek čistoty vody, ale je to fakt jízda.

2000,- Kč — Tandem » skok ve dvojici


Doplňkové služby

Zaslání darovacího poukazu na dobírku je za 100,- Kč + cena dle ceníku.

Foto: 200,- Kč, video: 500,- Kč.

Tričko: 250,- Kč


Termíny skoků v roce 2018

od 19.května do 30. září 2018.
Každou sobotu a neděli 11 - 17 hod.


Kudy na Zvíkov?

Mapa a popis cesty na Zvíkov

Bungee jumping je dnes již legendární aktivita nabitá adrenalinem, při níž tuhne krev v žilách i velmi odvážným. Na druhou stranu však během 10-ti let činnosti v ČR, vyzkoušelo toto opravdové překonání sebe sama již na tisíce nadšených zájemců. Bungee jumping provádíme také z mostů, jeřábů a věží.

Darujte bungee jumping

Skok ze Zvíkovského mostu můžete také někomu věnovat jako dárek! Na takový dárek pak obdarovaný jen tak nezapomene. Stačí si vybrat termín a vyplnit objednávku.

Bezpečnost a podmínky

Naši instruktoři používají jen prvotřídní vybavení, které prochází pravidelnými kontrolami. Více o bezpečnosti si přečtětě v sekci Bezpečnost. Nejste si jisti, zda vy nebo někdo, komu chcete skok věnovat, jej zvládne absolvovat? Přečtětě si podmínky, za kterých skok nedoporučujeme.

Fotografie

Videozáznamy

 

Zaujala vás tato aktivita?

Autoskla Sázková kancelář BWIN.com knihy